Latvijā audzētas izejvielas un Ludzā ražotas BIO Garšvielas, ogu pulveri, tējas, sukādes
 

Kas mēs esam?

Esam ģimenes uzņēmums un ražojam bioloģiski sertificētu produkciju.  Produktiem nav pievietotas papildu piedevas un tie ir bagātīgi ar vērtīgām uzturvielām un vitamīniem. Kas ir ļoti svarīgi - bez Pesticīdu atliekvielām produktā. Produktu kvalitāte un izcelsme ir svarīgākais, tādēļ paši veicam ražošanas procesu un izejvielas audzē Latvijas zemnieki. 

Ar Organic Products tu vari izbaudīt īsto Latvijas garšu.

Mūsu produkti ir piemēroti visai ģimenei gan mazajiem, gan lielajiem, jo produkti ir tīri bez papildu piedevām.  

Sortimentā atradīsi

Ogu pulveri (aveņu, upeņu, aroniju pulveri, kas ir lieliska piedeva gan ēdieniem, gan dzērieniem)

Dārzeņu pulveri, kurus var izmantot miltu vietā (burkānu, kabaču, ķirbju, biešu(lieliska dabiskā krāsviela))

Garšvielas un garšvielu maisījumi tavai ikdienai

Zāļu tējas īpašiem vakariem

80% izejvielu audzējam savā zemnieku saimniecībā "Griezītes"

Mūsu produkti ir arī lieliska dāvana svētkos

Piedāvājumā atradīsi "Organic Products" BIO produktu dāvanu komplektus ar garšvielām, ogu pulveriem, sukādēm, tējām, liofilizētiem produktiem (žāvēšana aukstumā) un komplektiem varam pievienot arī vietējo ražotāju produktus, piemēram, bio medu.

Dāvanu komplekti ir dažādās cenu kategorijās. Pamatpiedāvājumu var apskatīt mūsu internetveikalā sadaļā dāvanu komplekti /veikals//veikals/category/davanu-komplekti/ 

Komplektējam arī individuāli pēc Jūsu pasūtījuma un varam pievienot arī papildus produktus vai lietas, kuras vēlaties iekļaut komplektā. Dāvana tiks skaisti iepakota un pārsieta ar atlasa lentu, kas piešķirs tai svētku noskaņu. Pēc vajadzības piedāvājam arī maisiņus, kuros dāvanu ielikt. Sazināties ar mums varat Jums ērtākajā veidā zvanot, rakstot e-pastu, vai uzreiz pasūtīt internetveikalā.  Tālrunis: +371 25499330 E-pasts: [email protected]

SIA  "Organic Products" noslēgts līgums ar LIAA par inkubācijas atbalsta saņemšanu ERAF projektā Nr. 3.1.1.6/16/I/001 “Reģionāliebiznesa inkubatori un Radošo industriju inkubators”.

Limited Liability Company  "Organic Products" has signed an agreement with Investment and Development Agency of Latvia (LIAA) on Incubation support within the framework of the ERDF Project No. 3.1.1.6/16/I/001 “Regional Business Incubators and Creative Industries Incubator”.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.