SIA "Organic Products" bioloģiski sertificēts ģimenes uzņēmums.

Mūsu mērķis, ir piedāvāt augstvērtīgu bioloģiski tīru produkciju, kas ir audzēta vietējo zemnieku bioloģiskajās saimniecībās.   

Vecāki, atmodas laikā atgriezās no Bauskas uz Latgali, atguva īpašumā senču zemi, izveidoja ZS “Griezītes” un saimniekoja tajā, pielietojot videi draudzīgas metodes un 2008. gadā saimniecība ieguva bioloģisko sertifikātu.

Visa produkcija tiek ražota no Latvijā izaudzētām garšvielām, dārzeņiem, ogām. Lielākā daļa produktu nāk mūsu saimniecības ZS "Griezītes" 

 un arī sadarbojamies arī ar vietējām bioloģiski sertificētām saimniecībām.

MĀJĀ UN SĒTĀ

00:52 - 06:35 To, ka laukos jauniem cilvēkiem ir iespējams veiksmīgi realizēt savu biznesa ideju, apliecina Zanda un Guntis Trukšāni. Viņi Ludzā izveidojuši savu uzņēmumu SIA „Organic Produkts”. Tajā tiek pārstrādāti pašu saimniecībā bioloģiski audzēti dārzeņi un ogas. 

kanālā ReTV

2022. gada 26. oktobris

TUESI.LV

“Galvenais ir nenobīties. Mēs visi par sevi šaubāmies un baidāmies, bet tas ir normāli un cilvēcīgi.” | Zanda Trukšāne - ražo garšvielas un tējas | TUESI.LV


2019. gada 16. oktobris

Strādājot saimniecībā, radās ideja pievienot vērtību pašu saražotajai produkcijai, izveidot pašiem savu pārstrādi. Pamazām šo ideju lolojot, tā arī realizējās. Maziem solīšiem mēs virzījāmies uz priekšu. Piedaloties biznesa ideju konkursā "Esi uzņēmējs Ludzas novadā" un, gūstot Ludzas novada pašvaldības atbalstu, izremontējām vienu nelielu telpu un pielāgojām to pārstrādei. Nopirkām divas žāvētavas un papildus aprīkojumu fasēšanai. Tie bija pirmie soļi pārstrādē. Žāvējām tējas, sukādes un mazliet garšvielas. 

Rezultātā Ludzā ir izveidots jauns pārstrādes uzņēmums SIA “Organic Products”, kurā tiek ražotas garšvielas, tējas, ogas, sukādes. Izejvielas audzējam savā bioloģiski sertificētajā saimniecībā un sadarbojamies ar vietējām bioloģiskajām saimniecībām. 

Mūsu piedāvāta produkcija ir izaudzēta un pārstrādāta Latvijā, ar ko mēs ļoti lepojamies. 


Paralēli meklējām iespējas piesaistīt finansējumu, lai paplašinātu ražošanas telpas, aprīkojuma un iekārtu iegādei, lai varētu palielināt ražošanas jaudu. Tas mūsu nozarē ir ļoti svarīgi, jo izžāvējot lielus apjomus svaigās produkcijas, gala produkta iznākums ir tikai 10%-20% no sākotnējā svara.

Startējām Ludzas rajona partnerības izsludinātājā LEADER programmas projektu konkursā. Projekts tika atbalstīts un piešķirts finansējums, kas ļāva turpināt telpu remontu un labiekārtošanu, kā arī iegādāties nepieciešamos pamatlīdzekļus. 


1968. gada maijā nodots ekspluatācijā jauns sadzīves pakalpojumu paviljons (šobrīd Baznīcas ielā 50, kur atrodas mūsu uzņēmums SIA “Organic Products”). Tajā atradās radio un televīzijas, pulksteņu meistaru un sadzīves iekārtu remonta darbnīcas kā arī foto ateljē. Visu augšstāvu aizņēma kombināta darbinieku klubs 300 vietām.


Šajās telpās arī atradās vilnas pārstrādes mašīnas. Mums tas bija ļoti liels izaicinājumus šīs telpas pārveidot un pielāgot pārtikas ražošanai. Brīžiem likās pat nereāli tikai dēļ lielajām vilnas pārstrādes mašīnām vien, kuras svēra tonnas un bija kaut kādā veidā jādabū āra, bet beigu beigās mums tas izdevās remonta laika, jo bez milzīga cauruma sienā, mēs tās nebūtu dabūjuši ārā. Zemāk Jūs varat aplūkot bildes un tad Jūs sapratīsiet par ko es runāju.


Pirkumu grozs