SIA "Organic Products" bioloģiski sertificēts ģimenes uzņēmums.

Mūsu mērķis, ir piedāvāt augstvērtīgu bioloģiski tīru produkciju. 

Mēs ticam, ka ģimenē ir spēks.   


Esam ģimenes uzņēmums

Ražojam bioloģiski sertificētu produkciju.  Produktiem nav pievietotas papildu piedevas un tie ir bagātīgi ar vērtīgām uzturvielām un vitamīniem.  Mums ir ļoti svarīga produkta kvalitāte, tādēļ kontrolējam izejvielu audzēšanas procesu un izejvielas audzē Latvijas zemnieki.

Mūsu produktu priekšrocības

  • Bez papildu piedevām.
  • Vairāk vērtīgo uzturvielu.
  • Labāka pārtika maziem bērniem.
  • Palīdz izvairīties no ķīmiskā kokteiļa.Riga Food 2023

No 7. līdz 9. septembrim Ķīpsalā piedalījāmies lielākajā pārtikas izstādē Baltijā

MĀJĀ UN SĒTĀ

00:52 - 06:35 To, ka laukos jauniem cilvēkiem ir iespējams veiksmīgi realizēt savu biznesa ideju, apliecina Zanda un Guntis Trukšāni. Viņi Ludzā izveidojuši savu uzņēmumu SIA „Organic Produkts”. Tajā tiek pārstrādāti pašu saimniecībā bioloģiski audzēti dārzeņi un ogas. 

kanālā ReTV

2022. gada 26. oktobris

TUESI.LV

“Galvenais ir nenobīties. Mēs visi par sevi šaubāmies un baidāmies, bet tas ir normāli un cilvēcīgi.” | Zanda Trukšāne - ražo garšvielas un tējas | TUESI.LV


2019. gada 16. oktobris

Strādājot saimniecībā, radās ideja pievienot vērtību pašu saražotajai produkcijai, izveidot pašiem savu pārstrādi. Pamazām šo ideju lolojot, tā arī realizējās. Maziem solīšiem mēs virzījāmies uz priekšu. Piedaloties biznesa ideju konkursā "Esi uzņēmējs Ludzas novadā" un, gūstot Ludzas novada pašvaldības atbalstu, izremontējām vienu nelielu telpu un pielāgojām to pārstrādei. Nopirkām divas žāvētavas un papildus aprīkojumu fasēšanai. Tie bija pirmie soļi pārstrādē. Žāvējām tējas, sukādes un mazliet garšvielas. 

Rezultātā Ludzā ir izveidots jauns pārstrādes uzņēmums SIA “Organic Products”, kurā tiek ražotas garšvielas, tējas, ogas, sukādes. Izejvielas audzējam savā bioloģiski sertificētajā saimniecībā un sadarbojamies ar vietējām bioloģiskajām saimniecībām. 

Mūsu piedāvāta produkcija ir izaudzēta un pārstrādāta Latvijā, ar ko mēs ļoti lepojamies. 


Paralēli meklējām iespējas piesaistīt finansējumu, lai paplašinātu ražošanas telpas, aprīkojuma un iekārtu iegādei, lai varētu palielināt ražošanas jaudu. Tas mūsu nozarē ir ļoti svarīgi, jo izžāvējot lielus apjomus svaigās produkcijas, gala produkta iznākums ir tikai 10%-20% no sākotnējā svara.

Startējām Ludzas rajona partnerības izsludinātājā LEADER programmas projektu konkursā. BIO tēju, garšvielu un sukāžu ražotnes izveide 17-01-AL34-A019.2101-000002 projekts tika atbalstīts un piešķirts finansējums, kas ļāva turpināt telpu remontu un labiekārtošanu, kā arī iegādāties nepieciešamos pamatlīdzekļus. Tika realizēts nākošais projekts “SIA “Organic Products ”uzņēmējdarbības attīstīšana”, Nr. 19-01-AL34-A019.2101-000003


1968. gada maijā nodots ekspluatācijā jauns sadzīves pakalpojumu paviljons (šobrīd Baznīcas ielā 50, kur atrodas mūsu uzņēmums SIA “Organic Products”). Tajā atradās radio un televīzijas, pulksteņu meistaru un sadzīves iekārtu remonta darbnīcas kā arī foto ateljē. Visu augšstāvu aizņēma kombināta darbinieku klubs 300 vietām.


Šajās telpās arī atradās vilnas pārstrādes mašīnas. Mums tas bija ļoti liels izaicinājumus šīs telpas pārveidot un pielāgot pārtikas ražošanai. Brīžiem likās pat nereāli tikai dēļ lielajām vilnas pārstrādes mašīnām vien, kuras svēra tonnas un bija kaut kādā veidā jādabū āra, bet beigu beigās mums tas izdevās remonta laika, jo bez milzīga cauruma sienā, mēs tās nebūtu dabūjuši ārā. Zemāk Jūs varat aplūkot bildes un tad Jūs sapratīsiet par ko es runāju.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.